Resa Husqvarna förlängs anm.tid fel tfn.nr.

Konstnärsbesök Husqvarna 28 augusti

(Ber om ursäkt, fel telefonnummer har gått ut båda här på webben och i foldern för 2016.)

Söndagen den 28 augusti är det dags för föreningens höstutflykt. En konstresa för medlemmar (eller nya som vill bli) till Smedbyn i Husqvarna, titta gärna på www.smedbyn.se. Samåkning är från Kisa torg kl. 10:00. Föreningen står för bensinkostnader och bjuder på lunch. Anmäl dig senast 24/8 till kontaktpersonen Marie Johansson, se nedan.

Konstresa för medlemmar till Smedbyn i Husqvarna.
Mer info om Smedbyn på www.smedbyn.se Öppnas i ett nytt fönster
Anmäl senast: 24 augusti
Kostnad: föreningen står för bensinkostnad
Samåkning: från Kisa torg kl 10:00
Kontaktperson: Marie Johansson 073-763 51 34 eller marie@kindawebbdesign.se